Поліцейські розслідують справу собаки, якого нібито викинули з вікна у Франківську

news-image: Поліцейські розслідують справу собаки, якого нібито викинули з вікна у Франківську
17 червня в ветеринарну клініку Івано-Франківська потрапила доросла собака у жахливому стані.

За словами керівника Благодійної організації "Дім Сірка" Наталі Когут, власник викинув собаку з третього поверху. 

"​Вся у фекаліях, сечі, перелом тазу та, що нас вразило - викинута власником з вікна третього поверху. Спочатку він викидає тварину з третього поверху..потім викине людину? Ми роками боремось за гуманне та сучасне ставлення до тварин, тому промовчати та спустити з рук такий вчинок просто не можемо", - йдеться в дописі.

Тож волонтери "Дому Сірка" та небайдужі мешканці просять міській відділ поліції внести відомості по факту жорстокого поводження з тваринами до Єдиного реєстру досудових розслідувань, сформувати матеріали справи за статтею 299 ККУ, опитати свідків події та направити справу до суду. Оскільки такі "власники собак" -- небезпечні для всіх оточуючих.

У свою чергу Бліц-Інфо у прес-службі поліції повідомили, що слідчі опитали свідків події та власників собаки.

"Що вдалося станом на зараз з'ясувати слідчому, який виїздив на місце події. Стояли внизу 3 чоловіків, які побачили, як впала собака. За їх свідченнями, на балконі людей не було, коли підняли голову. В квартирі був чоловік, який хворіє і не може піднятися з ліжка. Дружина була на роботі. Прийшовши, пояснила, що собака в них на балконі і вона старенька і в неї з зором проблеми. Каже, випала сама. В дійсності балкон такий зі шпаринками, де собака б влізлася", - коментують у поліції.

У поліції є заява від волонтерів. До ЄРДР нічого не внесено. Поки триває перевірка.

"Собаку може й не викидали, але треба зрозуміти належність ставлення до тварини, яка розміщена на балконі. Чи з нею взагалі гуляють, прибирають, годують. Щодо фекалій, може й при падінні таке сталося. Собаки теж переживають стрес. В ДТП не раз так стається з людиною. Слідчі обіцяють все перевірити. Додатково повідомимо", - додають у прес-службі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.06.2019 20:37
загрузка...