Практикуми, лекції та концерти: Що цікавого цього тижня в Івано-Франківську

news-image: Практикуми, лекції та концерти: Що цікавого цього тижня в Івано-Франківську
Вистави, презентації, зустрічі, або ж покази. В Івано-Франківську щодня відбувається багато різноманітних культурних подій.

Планувати дозвілля варто завчасно, тож кореспондентка Бліц-Інфо зібрала найцікавіші події цього тижня — з 18 до 24 березня.

У вівторок, 19 березня о 17:00 (вулиця Незалежності, 46, відділ літератури іноземними мовами ОУНБ ім. І. Франка) проведуть освітню зустріч 15x4 Ivano-Frankivsk.

15x4 - це науково-популярний проект, який робить світ кращим, це некомерційні заходи у містах Європи та СНД. Ми проводимо безкоштовні освітні зустрічі, на яких розповідаємо по чотири науково-популярних лекції тривалістю у п'ятнадцять хвилин .

Цього разу будуть наступні теми:
1. 15 хвилин про вірусний маркетинг. Оксана Малинка.
2. 15 хвилин про вирощування равликів. Іван Паламарчук.
3. 15 хвилин про те як філософія змінює світ. Степан Возняк.
4. 15 хвилин про пошук "сродної праці". Микола Демків.

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації.

Світлина від 15x4 Ivano-Frankivsk.

У середу, 20 березня о 19:00 в обласній філармонії з концертом виступить гурт "Рокаш".

"Рокаш" є унікальним колективом, який просто не має собі рівних на вітчизняній рок-сцені. Пісні команди поєднали у собі класику і рок на закарпатській говірці. Шанувальники гурту почують  улюблені пісні "Баламут"," Оксано", "Співаночка", "Струна", "Юрик", "До сонця близько", "Біла дівко" і багато інших.

Світлина від Rock-H / Рокаш.

Цього ж дня о 19:00 в студентському просторі Paragraph свій концерт відіграє гурт "Фіолет".

У березні гурт Фіолет вирушає у всеукраїнський акустичний тур, головною особливістю якого буде не лише музична, а й літературна складова концертів.
На відміну від традиційних турів, які стали для гурту осінньою традицією, з акустикою Фіолет вже довгий час не мандрував Україною. Під час концертів слухачі матимуть нагоду послухати не лише відомі пісні гурту, а й чи не вперше почують вірші фронтмена Фіолет - Сергія Мартинюка, які увійдуть до дебютної поетичної збірки музиканта.

Більше про концерт тут

Світлина від Діма, той що Бесенюк.

У четвер, 21 березня о 10:30 в університеті Короля Данила пройде зустріч з Ігорем Балинським.

Ігор Балинський проведе майстер-клас «Персонально. Глибоко. Зрозуміло: як у регіональних медіях розповідати про складні та важливі проблеми».
Ігор Балинський - кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики. Засновник та у 2010-2017 роках керівник Школи журналістики УКУ, Голова Наглядової Ради громадської організації «Громадське телебачення».

Світлина від Університет Короля Данила.

Цього ж дня, о 18:00 в драмтеатрі актори зіграють специфічну комедію "Слава героям".

Специфічна комедія за п'єсою Павла Ар'є про двох ветеранів Другої світової війни, що опинилися разом в одній лікарняній палаті. Їм вже за 80, вони ледве дихають, але на жарти й сварки до серцевих нападів їм таки стає сил. Молоді актори Oleksiy Gnatkovskiy та Мітя Рибалевський в ролі непримиренних старих ні на мить не дадуть перевести подих від нестримного сміху до таких самих нестримних сліз, і так впродовж всього дійства!.. Цю виставу варто подивитися, щоб розуміти ціну своїм принципам.

Світлина від Франківський драмтеатр.

У суботу, 23 березня о 14:00 в Книгарні Є пройде інтерактивна лекція "Скільки в українській мові українських слів".

Українська мова – прекрасна та милозвучна. У ній ви можете знайти безліч слів, що чарують та тішать око. Проте, мусимо розуміти, що, як і кожна інша мова, українська є організмом, що живе та розвивається. І за всі ці роки у ній вкорінилося безліч слів, які спочатку були запозиченими. Чи знали ви, що такі звичні нам цукор, тополя чи любисток насправді не є питомо українськими? Хочете дізнатися основні риси закордонних та українських слів? Бажаєте дізнатися, яку участь у мовотворенні беруть суржик, сленг та діалекти?

Світлина від Книгарня

Цього дня, о 18:00 в Promprylad.Renovation проведуть практикум Центру сімейного бізнесу на тему «Корпоративне управління сімейними компаніями» з професором Колумбійського університету Грегом Мюсом.

Gregory Muth розповість про особливості створення та функціонування Рад директорів, дорадчих / наглядових рад у сімейних компаніях, їх унікальний вплив на розвиток бізнесу та процес стратегічного та операційного планування бізнесу, а також про важливість налагодження чітких процесів для компаній у взаємодії з Радами для їх найефективнішого використання як інструменту корпоративного управління.

Практикум буде цікавим для власників, спадкоємців сімейних компаній, або тих, хто лише думає над започаткуванням сімейної справи.

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації

Світлина від Lviv Business School (LvBS).


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.03.2019 07:02