Презентація перекладу книги Мічіо Кайку "Фізика майбітнього"

news-image: Презентація перекладу книги Мічіо Кайку "Фізика майбітнього"
У вівторок, 29 жовтня 2013 року о 12 год. в центральному читальному залі наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57) львівське видавництво “Літопис” презентує переклад українською мовою світового бестселера відомого фізика-теоретика Мічіо Кайку “Фізика майбутнього” (переклад з англійської Анжели Камʼянець), яка здобула Гран-прі Форуму видавців-2013.

 В академічному світі Мічіо Кайку відомий не лише як науковець, творець теорії “сильного поля”, але й як натхненний популяризатор науки, автор численних теле і радіопрограм, в яких він пропагує науково-інноваційні ідеї, які змінюють щоденне життя людини та культуру повсякдення.

 У книжці-бестселері Мічіо Кайку досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, – що кардинально змінили світ в останні сто років, трансформують наше життя в наступному сторіччі. Книжка ґрунтується на інтерв’ю з понад 300 провідними науковцями, тими, що перебувають на передньому краї науки.

Майбутнє компʼютера, штучного інтелекту, медицини, енергії, космічних подорожей і навіть майбутнє багатства ‒ про це все можна дізнатися з книжки.

Ця книга може бути цікавою для всіх, хто цікавиться інформацією про сучасні досягнення науки: для учнів, вчителів, студентів, науковців, бізнесменів, урядовців.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.10.2013 12:00
загрузка...