Прикарпатські лікарі “швидкої” посіли друге місце на змаганнях у Польщі

news-image: Прикарпатські лікарі “швидкої” посіли друге місце на змаганнях у Польщі
Днями у м.Бєльсько-Бяла (Республіка Польща) проводились XIV щорічні зимові міжнародні змагання з надання екстреної медичної допомоги, участь в яких взяло 35 команд.

Про це повідомляють у КЗ "ІФО клінічний ЦЕМД та МК".

Денні та нічні етапи «ABC», «TEST», «PKP», «CYPEC», «DRUH», «ZAMEIK», «PETENT» включали вміння правильно провести серцево-легеневу реанімацію, надати догоспітальну медичну допомогу в критичних станах(гострий інфаркт міокарда, спонтанний пневмоторакс, шлуночкова тахікардія), організувати надання допомоги в осередку з великою кількістю потерпілих, виконати тестові завдання, а також традиційний щорічний тест на фізичну витривалість (BIEG PO SCHODACH). 

Боротьба у змаганнях була напруженою та високопрофесійною. Оцінювання виконаних завдань проводились за стандартами, прийнятими у країнах Європейської спільноти. Івано-Франківську область представляла команда нашого Центру в складі: лікар з МНС – Христина Лазуркевич, фельдшер з МНС – Олександр Білецький та фельдшер з МНС, який також був водієм реанімобіля (в европейських державах до складу бригад не входить водій).

Команда до поїздки на змагання ретельно готувалась, тому гідно справилась із завданнями та отримала ІІ-ге місце серед закордонних команд. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.02.2019 14:51