Розпочався обіцяний ремонт дороги Р-62 в Тюдові

news-image: Розпочався обіцяний ремонт дороги Р-62 в Тюдові
На початку червня стартували ремонтні роботи на автошляху Р-62 Криворівня – Чернівці, на ділянці від села Тюдів Косівського району до межі з Чернівецькою областю.

В 2018 році було передбачено 33 мільйони гривень для ремонту однієї з найбільш важливих для міжобласного сполучення регіональних доріг - Р-62 «Криворівня-Чернівці». Автошлях до цього часу "не бачив" ремонту щонайменше 10 років.

Добитись фінансування з держбюджету на відновлення робіт вдалось завдяки спільній роботі двох народних депутатів – Юрія Солов'я та Марії Матіос.

Тим не менш, мільйонних коштів не вистачило для завершення робіт.

Тож нещодавно нардеп Юрій Соловей звернувся з трибуни Верховної Ради до голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака з проханням вжити всіх заходів для невідкладного початку капітального ремонту автомобільної дороги Р-62 на ділянці км 33 – 44 км.

Нагадаємо, народний депутат Юрій Соловей добився виділення коштів на ремонт доріг Н-10 Івано-Франківськ-Чернівці в межах Снятинського району, Р-24 Стопчатів – Косів, Косів – Кути, Вижницький міст - Тюдів, Великий Ясенів – Рівня, Косів – Криворівня. Також були відремонтовані ділянки автошляху Р-24 на Кривопільському перевалі та відновлений, раніше зруйнований повінню та лісовозами ,автошлях від Косова до Верховини. Таким чином, на Гуцульщині вперше за 25 років відбувся серйозний ремонт не лише основних магістральних артерій, а й так званої золотої підкови Карпат.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.06.2019 14:35