Тягнибок: Україна має брати приклад захисту національних інтересів із США і Британії

news-image: Тягнибок: Україна має брати приклад захисту національних інтересів із США і Британії
Москва в дипломатичному нокдауні. Після зухвалого отруєння у Великобританії колишнього московського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Лондон відповідає жорсткими ударами. Прем'єр-міністр Тереза Мей публічно звинувачує Кремль. 23 московські дипломати оголошені персонами нон-ґрата й вислані з країни. Англійці вміють захищати власні інтереси й не терплять втручання у їхні внутрішні справи.

Однак Москва не схаменулась, і вже 13 березня мертвим знаходять бізнес-партнера опального олігарха Березовського Миколу Глушкова. Після цього головний союзник Лондона ‒ Сполучені Штати ‒ закриває консульство РФ у Сан-Франциско та скорочує дипломатичну місію у Вашингтоні та Нью-Йорку.

Адміністрація Трампа не просто підтримує позицію британського уряду. Вона робить більше: проводить ротацію на посаді державного секретаря США (фактично відповідник міністра МЗС) і замість бізнесмена Рекса Тіллерсона (що колись отримав орден від Путіна) призначає Майка Помпео ‒ республіканця з військовим досвідом, який, без сумніву, поведе більш жорстку антимосковську політику.

А що наша влада? Та нічого. Вона не лише не сміє розірвати дипломатичних відносин із окупантом за роки війни, а й навіть дозволяє проводити псевдовибори Путіна на нашій території ‒ у московському посольстві та консульствах. Таким чином вона фактично легалізовує путінський "Кримнаш"…

Тим часом очевидно: саме Британія та США ‒ головні вороги Москви, а зовсім не Париж чи Берлін. Останні навпаки прагнуть дружби з Путіном. Французи завжди були союзниками Московії останні 100 років, а в Німеччині діє потужне лобі "Газпрому". І не розуміти цього може хіба що останній ідіот. Або ж закінчений колаборант. Притомним же людям ясно як день: різні "нормандські" та "мінські" (1, 2 чи 3) формати ‒ це дійсно "безальтернативний шлях". Шлях у прірву.

Історія вкотре підтверджує правоту націоналістів-свободівців, які з березня 2014 року наполягають: треба максимально тісно працювати з Британією і США ‒ нашими гарантами територіальної цілісності згідно з Будапештським меморандумом. А ще ‒ брати з них приклад. Приклад захисту національних інтересів. Принаймні нарешті вислати геть дипломатів країни-агресора, яка розв'язала криваву війну й окупувала частину нашої території.

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок на сайті svoboda.org.ua


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.03.2018 17:29




загрузка...