У Брошневі відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям


4 травня у с. Брошнів було подвійне свято – останній дзвінок та відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Стрічку урочисто перерізали голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, в.о. Брошнівського старостинського округу Ігор Шищак та директор Брошнівської гімназії Любов Кажук. Це є знаковою подією для села. Адже сучасний спортивний майданчик – це чудова можливість для дітей активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.

Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі завершено будівництво майданчика, яке громада с. Брошнів розпочала власними силами ще у 2016 році. Тоді зробили те, на що вистачило грошей: підготували основу та спорудили огорожу.

А цьогоріч, весною було виділено 230 тис. грн на придбання тафтингового покриття(штучна трава), резинового грануляту, волейбольного стенду, сітки, гандбольних воріт із сіткою.

Отець Василь Пастернак освятив спортивну споруду, закликав шкільну родину до спільної молитви та поблагословив майданчик.

За словами голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва, відкриття таких сучасних майданчиків є надзвичайно важливою справою.

«Діти – це наше майбутнє. Створюючи умови для активного дозвілля, ми пропагуємо здоровий спосіб життя, таким чином заохочуємо їх ще з юного віку займатися спортом», – наголосив очільник ОТГ. Назарій Іванів подякував громаді с.Брошнів, меценатам, активним людям, які долучилися до цієї справи.