У центральному парку Франківська облагороджують гірку для скелелазіння

news-image: У центральному парку Франківська облагороджують гірку для скелелазіння
На одному зі схилів гірки у парку ім. Шевченка облаштовують спортивно-розважальну зону з елементами скелелазіння.

Тепер можна буде використовувати гірку не лише взимку, коли діти катаються на санчатах, пише Курс.

“Ми вибрали схил, який найменше використовують взимку, – зазначає директорка КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк. – Ми давно хотіли створити атракцію, якою б можна було користуватися незалежно від сезону”,  

На гірці облаштовують спортивну зону для дітей.

“Це буде зона для скелелазіння, яку облаштовують з дерева. На гірку можна буде піднятися по канату або сходами”, – розповідає Руслана Василюк.

Ця атракція запланована для дітей шкільного віку. Поруч з гіркою встановили велику пісочницю для найменших.У центральному парку Франківська облагороджують гірку для скелелазіння 1

“Атракціон буде безкоштовний, тому там адміністратора не буде. Але ми рекомендуємо батькам пускати на гірку дітей від семи років”, – зауважує Руслана Василюк.

Вартість цього благоустрою 250 тисяч гривень. Але на облагородження не залучили жодної копійки бюджетних коштів. Роботи профінансував соціально відповідальний бізнес.

Нову зону у парку планують відкрити до кінця літа.

“Ми не чекаємо, коли нам дадуть якесь фінансування чи самі заробимо, а стараємося залучати меценатів до фінансування соціальних проєктів. Це не перший проєкт, який фінансують представники соціально відповідального бізнесу. До прикладу, недавно відкрили карусель “лелече гніздо”. Але облаштування гірки – це поки що найдорожчий проєкт, який  профінансували меценати”, – каже Руслана Василюк.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.08.2019 06:55
загрузка...