У франківському виші розпочалися курси для перепідготовки учасників АТО та військових

news-image: У франківському виші розпочалися курси для перепідготовки учасників АТО та військових
У науковому містечку «Нова енергія» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось відкриття безкоштовної перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей.

ІФНТУНГ тривалий час (з 2014 року) реалізовує проект "Україна – Норвегія", який є одним з наймасштабніших міжнародних проектів на території нашої держави, що фінансується Королівством Норвегія, інформує Бліц-Інфо з посиланням на прес-службу університету.

Цього разу слухачам осіннього семестру запропоновано програму "Підприємництво для сталого розвитку", метою якої є підготовка успішних підприємців для сталого економічного розвитку.

Під час перепідготовки основна увага буде спрямована на виконання окремого проекту. Кожен з 30 учасників працюватиме над індивідуальним проектом.

У процесі навчання зі слухачами проводитимуть заняття досвідчені викладачі-практики, психологи, представники центру зайнятості, які читатимуть цікаві дисципліни та проводити практичні семінари.

Зокрема, викладач дисципліни "Бухгалтерський облік" Лілія Прусак зазначає:

"Цей проект є дуже важливим для його учасників, особливо в наш час. Проект Україна-Норвегія безсумнівно змінює їх життя в тій чи іншій мірі, і завжди в позитивну сторону".

Заплановані також ознайомчі візити на підприємства. Кожен слухач матиме розроблений бізнес-план та необхідні знання для реалізації індивідуального проекту на практиці та ведення підприємницької діяльності, а також отримає допомогу при працевлаштуванні.

Учасник цьогорічної програми перепідготовки Юрій Газдик зазначає:

"Покладаю великі надії на цей курс, адже маю велике бажання втілити в життя та розвивати свій бізнес тут – в Україні, тим самим сприяти її економічному розвитку".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.09.2018 18:48
загрузка...