У маршрутних автобусах Калуша встановили обладнання для е-квитка


Перші валідатори в автобусах стартували в Калуші, що курсують на трьох різних маршрутах №4, №5, №6а.

Такі безкоштовні термінали ПриватБанк встановлює в маршрутках, автобусах, тролейбусах і трамваях по всій Україні, за допомогою яких пасажири можуть безготівково сплачувати за проїзд карткою будь-якого банку.

“Головна перевага в тому, що ПриватБанк дає обладнання безкоштовно, - каже Микола Гнатюк керівник напрямку “Еквайринг” Прикарпатського РУ ПриватБанку. - За купівлю небанківських транспортних валідаторів міські ради та перевізники витрачають десятки мільйонів гривень. А пізніше ще потрібні суттєві суми на обслуговування цього обладнання. Тоді як ПриватБанк бере ці витрати на себе. Також у небанківських валідаторів є ряд недоліків, які ПриватБанк у своїх пристроях вже виправив”.

Оплата квитка за допомогою валідатора триває кілька секунд. Досить банківську картку вставити в пристрій, якщо це картка з чипом, провести карткою через зчитувач, якщо це картка з магнітною смугою, або доторкнутися безконтактною карткою до екрана. З картки клієнта миттєво буде списано вартість проїзду, а на екрані валідатора з’явиться смайлик, що підтверджує успішну оплату. Квиток, придбаний таким чином не потрібно компостувати, він залишатиметься дійсним впродовж години з часу покупки. Видача чеку не передбачена.