У Надвірній стару бібліотеку перетворили на сучасну лаунж-зону

news-image: У Надвірній стару бібліотеку перетворили на сучасну лаунж-зону
Волонтери взялися за реабілітацію занедбаного книгосховища на Івано-Франківщині і тепер там безліч відвідувачів.

Реалізувати проект місцевим жителям допомагали волонтери організації БУР – Будуємо Україну Разом. Вони зупиняються в невеличких містечках  і ремонтують закинуті об’єкти. Цього разу вони взялися змінити бібліотеку у Надвірній, йдеться у сюжеті “ТСН”.

Бібліотекарка Оксана Семенишин працює тут вже понад 30 років, та каже, що читачів щороку менше, бо вони не хочуть йти у занедбане приміщення. Тому привабити сюди більше відвідувачів вирішив Михайло. На допомогу покликав волонтерів проекту БУР – Будуємо Україну разом.

На допомогу приїхали й десятки волонтерів. Активна молодь із різних регіонів країни, яка допомагає відбудовувати об’єкти дозвілля. Серед них і Ґабріель. До Надвірної приїхав аж з Ірландії.

«Вони займаються доброю справою. Я вирішив, це буде хорошим досвідом і для мене», – каже він.

 Не пасуть задніх і місцеві, приєдналися до робіт на заклик Михайла.

«Мене закликали друзі і сказали: в тебе є БУР-табір, там тобі буде дуже весело», – каже місцевий Дмитро.

Над осучасненням бібліотеки у Надвірній працювали півсотні приїжджих волонтерів, двоє – з закордону, і 20 місцевих жителів. Разом вони трудилися 60 годин, витратили на ремонт старого приміщення 55 тисяч гривень. Тепер оновлену бібліотеку не впізнати. Тут більше світла і простору. Є зона для читання та відпочинку і навіть – сцена.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.09.2019 17:10
загрузка...