У Прикарпатському університеті стартував "Кубок сміху Прикарпаття"

news-image: У Прикарпатському університеті стартував "Кубок сміху Прикарпаття"
З нагоди Дня народження Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника студентський профком організовував «Кубок сміху Прикарпаття».

Як зазначають організатори, участь у заході беруть вісім команд із різних регіонів України, інформує кореспондентка Бліц-Інфо

А саме: "Збірна ювілейного" м. Рівне;  "Дикі гуцули" м. Коломия; "3х50" м. Івано-Франківськ; "Сі4" м. Калуш; "Збірна заробітчан України" м. Тернопіль; "4х4" м. Кам’янець-Подільський; "Теребовлянський формат" м. Теребовля; "Планета" м. Київ.

На початку гумористичних змагань з вітальним словом виступив ректор університету Ігор Цепенда.

"Саме в цей день ми святкуємо День народження Василя Стефаника. Він не був гумористом, але мав почуття гумору. Про нього в свій час один із відомих письменників казав: "Як коротко, сильно і страшно пише людина". Перефразую, переконаний, що сьогодні буде коротко, сильно і смішно. Бажаю вам, щоб кожен відчув смак вечора. Вітаю з спільним святом та бажаю чудового проведення часу",- зазначив Цепенда.

У складі жюрі: ректор вишу Ігор Цепенда, кореспондентка "ТСН" Алла Пасс, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, заступник міського голови Олександр Левицький, Віце-Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Ярослав Яців, завідувач кафедри Сценічного мистецтва і хореографії інституту мистецтва Тетяна Осадчук.

Слід зазначити, переможець отримає призовий фонд 5000 гривень та кубок. 

На завершення, організатори заходу запрошують усіх глядачів на афтепаті, яке відбудеться з 20:00 - 23:00 на території університету.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.05.2019 18:18