В Городенці півночі обшукували міськраду

news-image: В Городенці півночі обшукували міськраду
У ніч з 27 на 28 вересня в Городенківській міській раді тривали слідчі дії за участю спецпризначенців "КОРД".

Про візит правоохоронців у мережі повідомив Федір Туз, виклавши світлини. За його словами, обшуки тривали кілька годин - ледь не другої ночі. 

“Все нормально, просто “поверхневий огляд по-новому”.. Або як з нульовим рейтингом виграти вибори.. Получиться?”, – написав Туз.

Як повідомили Бліц-Інфо в прес-службі прокуратури області, слідчі дії тривали в межах зареєстрованого кримінального провадження. Більше деталей наразі розповісти не можуть, посилаючись на таємницю досудового розслідування.

За інформацією Бліц-Інфо, окрім документів, у працівників міськради вилучили особисті речі та мобільні телефони.

Виконуючий обов’язки міського голови Городенки Любомир Музичка у коментарі КУРСУ розповів, що представники прокуратури області, управління захисту економіки та спецпризначенці КОРДу в масках завітали у міськраду після сесії. Пояснили, що розпочинають слідчі дії і що такі можуть тривати до 8 годин поспіль.

“Вилучили документи і особисті речі”, – сказав Музичка.

З чим був повязаний обшук, що саме розшукували правоохоронці і чиї кабінети їх зацікавили, посадовець розповісти відмовився.

“Не можу розголошувати!” – аргументував він.

Любомир Музичка вважає, що дії правоохоронців мають політичний підтекст, а їхня активність повязана із наближенням виборів.

Наразі міська рада Городенки працює у звичному режимі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.09.2018 13:32
загрузка...