В Івано-Франківську пройде Всеукраїнський Хакатон для вчителів технічних предметів


9-11 листопада в Івано-Франківську відбудеться Всеукраїнський Хакатон для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі".

STEM-предмети - це фізика, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, астрономія та географія.

"Якщо Ви викладаєте у школі або позашкільному закладі один зі STEM-напрямів, обожнюєте свій предмет і мрієте, щоб більше хлопців та дівчат вступали на технічні спеціальності, тоді - реєструйтесь до участі у Хакатоні. Можливо, саме Ви станете автором унікальних освітніх рішень для України та виграєте гроші на реалізацію своїх проектів", - запрошують організатори.

Призовий фонд для 1, 2 та 3 місць становить 25000 грн, 15000 грн та 10000 грн відповідно. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування протягом події. А також обіцяють круту локацію, неймовірних спікерів, менторів та цінні призи, в тому числі і призовий фонд Хакатону, можливість відвідати Тесла Енерджі Шоу та Наукове вогняне шоу Алхімія у Науковому містечку.

До участі запрошуються вчителі STEM-предметів (учасники попереднього Хакатону не можкть реєструватись).

Для участі потрібно:

  1. Зареєструватися особисто до 2 листопада 2018 включно за посиланням.
  2. В реєстраційній формі описати свою мотивацію, а також - як саме Ви залучаєте учнів, а особливо дівчат до STEM (Ваша відповідь на це питання - один з ключових критеріїв відбору).
  3. Очікувати на результати 4 листопада 2018 на сайті: csr-ukraine.org та на facebook-сторінці Дівчата STEM (facebook.com/divchatastem)! Відібрані вчителі отримають персональне запрошення для участі у Хакатоні на вказану під час реєстрації електронну адресу.
  4. Взяти участь у Хакатоні 9-11 листопада.
  5. Презентувати розроблені рішення 11 листопада та виграти призи.

Участь безкоштовна.

"Ми віримо, що об’єднавши зусилля найбільш вмотивованих вчителів з усієї країни на хакатоні «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі», ми знайдемо шляхи зацікавлення учнів у вивченні STEM-предметів та виборі STEM-професій, без гендерних стереотипів. А сучасна українська освіта отримає інноваційні рішення, які сприятимуть росту зацікавленості дітей, і зокрема дівчат, до наукових спеціальностей, і використовуватимуться навіть поза межами освітнього процесу", - вважають організатори.