В Івано-Франківську пройшла загальноміська толока

news-image: В Івано-Франківську пройшла загальноміська толока
Сьогодні, 13 квітня в Івано-Франківську відбулася загальноміська весняна толока.

За кожним комунальним підприємством та підрозділом міськвиконкому та ОДА закріпили конкретну ділянку міста, яку потрібно привести до ладу. Окрім зелених зон, парків та берегів обох Бистриць, весняний благоустрій провели і у мікрорайонах, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Зокрема, у сквері "Первоцвіт" прибирали та висаджували дерева міський голова Руслан Марцінків, його заступники та патронатна служба.

Загалом чиновники висадили 40 червоних дубів, слив Пікарді, лип і кленів.

Водночас працівники департаменту освіти та науки МВК прибрали набережну та берег річки Бистриці Солотвинської.

Світлина від Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

"Перестань скиглити, що все погано і жалітися на країну, президента, мера бо у тебе обшарпаний під'їзд, а головна прикраса двору — шприц, яким вколовся твій сусід. Країна — це ти! Місто — це ти! Зроби свій двір кращим і кращим станеш ти сам. Спробуй. Ми спробували. Наш світ став чистішим", - написав Ігор Смаль.

Світлина від Ігора Смаля.

"Сьогодні у нас в Опришівцях серйозна толока була з 10.00 - 14.30 - навели чистоту, почистили потічок та посадили три кущі форзиції, які нам надав Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою", - написала Інна Брюховецька.

Світлина від Inna Bryukhovetska.

Водночас Віра Добжинецька розповідає, що працівники департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою розділились, аби встигнути зробити ще більше. Так, частина працівників брала участь у висадці молодих дерев у сквері «Первоцвіт», а інші - прибирали сміття на території біля міського озера на вулиці Гурика.

Світлина від Віри Добжинецької.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.04.2019 18:05