Віце-прем'єр-міністр у Франківську: В НАТО інтегрується вся країна

news-image: Віце-прем'єр-міністр у Франківську: В НАТО інтегрується вся країна
Віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе у понеділок, 18 березня зустрілася зі студентами трьох державних вишів Івано-Франківська.

За словами високопосадовиці, ця зустрі є продовженням інформаційної кампанії щодо можливостей які дає євро- та євроатлантична інтеграція, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"Ціль таких зустрічей в тому, щоб підкреслити що ці можливості стосуються всіх українців у всіх регіонах. Тож не поінформувати молодь було б неправильно. Нам за ці 5 років вдалося багато зробити, хоча не все ще досягнуто. Потрібна величезна робота, щоб впроваджувати зміни і саме молодь має до цього долучатися", - переконана Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем'єр-міністр зауважила, що зараз студентство має можливість долучатися до різних програм від Євросоюзу, а також є підтримка НАТО щодо наукових розробок. 

"Ми подолали великий шлях до своєї мрії. Через війну і спротив старої системи не все вдається так швидко. В 2014 ми прийшли у політику з громадянського суспільства і вірили, що вдасться швидко все змінити. Але виявилося, що це не спринт, а марафон, який маєте продовжити ви",- закликала посадовець. 

За словами Климпуш-Цинцадзе, велика кількість громадян вже відчула на собі переваги євроінтеграції. Одним з найбільш важливих досягнень за ці п'ять років є те, що в Україні звернули увагу на рівність між чоловіками та жінками і права людини.

"Відповідно до досліджень, рівнозначне залучення жінок до ринку праці дозволяє зміцнити і підпищити ВВП, як мінімум на 5%. Ми відмінили заборону на професії для жінок і тепер у нас є жінки-водолази, рятувальниці, снайперки. Вони працювали в цих професіях і раніше, але числилися діловодами. А тепер вони можуть отримувати гідну зарплату за свою роботу. Втім, це тільки перші кроки і без активної молоді ми не зможемо здійснити нашу мрію по євро- та євроатлантичну інтеграцію", - переконана віце-прем'єр-міністерка.

На завершення, Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що в НАТО інтегрується вся країна. Йдеться не тільки про військову сферу, але й про програми реабілітації,  розмінування територій, підтримку наукових програм. 

Опісля студенти змогли задати віце-прем'єр-міністерці запитання, які їх цікавили.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.03.2019 13:45