Від абетки до енциклопедії: У Франківську стартував книжковий фестиваль

news-image: Від абетки до енциклопедії: У Франківську стартував книжковий фестиваль
Сьогодні, 8 листопада до Дня української писемності і мови в фортечній галереї "Бастіон" стартувала п'ята виставка-презентація друкованої продукції "Сторінками української книги".

Цьогоріч захід проходить під гаслом "Читаємо українське. Читаємо українською" та присвячений 100-річчю проголошення Західно-Української Народної Республіки, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

На книжковому ярмарку представлена література для дітей та дорослих, наукові та художні видання, подарункові книги та багато іншого. Загалом участь у виставці беруть близько 20 видавництв зі Львова, Тернополя та всієї Івано-Франківщини.

Розпочали фестиваль театралізованим дійством до 100-річчя ЗУНР.

За словами заступниці начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Дарії Кухарчук, родзинкою фестивалю є презентація І тому видання "Західно-Українська Народна Республіка. 1918-1923. Енциклопедія". Над енциклопедією працювали науковці зі Івано-Франківська, Тернополя, Львова та Києва. Наразі триває робота ще над двома томами, їх співфінасуватимуть з бюджету Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

На ярмарку представлено також книги видані на виконання регіональної цільової Програми підтримки книговидання.

«Цього року ми профінансували більше 20-ти видань. Ті, що встигли надрукувати представлені сьогодні», - каже посадовиця.

Впродовж двох днів на фестивалі також збиратимуть книги для передачі військовим.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.11.2018 14:30