Відома українська співачка опублікувала пристрасний кліп з вершин Карпат


Співачка Наталя Могилевська розпочала новий роман, проте знайомити громадськість зі своїм коханим поки не має наміру.

Наталя Могилевська нещодавно заявила, що закохана. Ім'я обранця артистка вирішила не розголошувати, однак на шоу "Танці з зірками 2019" саме йому присвятила пісню "Покохала". 22 листопада зірка презентувала кліп до романтичного треку, в якому можна побачити чимало чоловіків, пише Уніан.

"Я закохана. Мені нема чого поки сказати. По-перше, щастя любить тишу. По-друге, стосунки мають визріти. Коли ми тільки знайомимося, нам багато чого здається, але життя потім ставить все по своїх місцях. Тому, я б почекала", - зізналась Наталія Могилевська.

На хвилі цієї таємничості артистка презентувала україномовний трек "Покохала" та кліп до нього. Для створення відео Наталя Могилевська запросила чоловіків з ідеальною фігурою. Однак з усіх красенів українська знаменитість обрала тільки одного. Чи є він саме тим загадковим обранцем поп-діви – наразі невідомо. 

Чуттєвий кліп показав глядачам, що з приходом кохання, жодні авторитети чи обмеження у житті більше не діють. Співачка спільно з режисером Ігорем Швидченком зобразила красу Карпат та працьовитих чоловіків, які демонструють рельєфні тіла без футболок. На їхньому фоні Наталя Могилевська постала сором'язливою українкою, яка таки знайшла своє кохання.