Відтепер за спокоєм у місті в режимі онлайн стежитиме Муніципальна варта

news-image: Відтепер за спокоєм у місті в режимі онлайн стежитиме Муніципальна варта
Недобросовісні мешканці в черговий раз понищили озеленення в середмісті. Цього разу постраждало насадження по вулиці Галицькій. Декілька молодих дерев зламані від наїзду автіки. На місці – досі сліди від шин.

В комунальному Департаменті обурені такими діями вандалів. Адже ці саджанці з’явилися вздовж тротуару лише цього року.

Навмисне пошкодження комунального майна відбувається систематично. Про це неодноразово повідомляли правоохонці та чиновники під час щотижневих “оперативок”. Деякі випадки фіксували камери відеоспостереження. Нещодавно зловмисники поцупили пам’ятну плиту на вулиці Шевченка. Вандала так і не вдалося розпізнати. У зв’язку з неякісним зображенням з камер відеоспостереження. Тим паче, раніше ці записи переглядали після скоєного злочину.

Відтепер камери відеоспостереження передано на баланс Муніципальної варти. Тут також придбали технологічне обладнання для перегляду зображень в режимі он-лайн. Відтак вартові ведуть цілодобовий нагляд за територією міста. Безпосередньо із диспетчерського пункту. При виявленні підозрілих осіб чи неправомірної ситуації, повідомляють черговим патрулям. Вартові говорять про перспективу створення Ситуативного центру.

Загалом в місті розташовано понад сотню камер вуличного відеоспостереження. Вони розміщенні практично у всіх мікрорайонах міста. Цілодобовий нагляд ведеться на об’єктах комунальної власності, в місцях масового скупчення людей та на міських автошляхах. Відео ВЕЖА.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.12.2017 07:05
загрузка...