Військові піднялися на Говерлу і проспівали гімн України

news-image: Військові піднялися на Говерлу і проспівали гімн України
Військовослужбовці і ветерани Збройних Сил України, які приймали участь у другому Всеукраїнському фестивалі військової патріотичної пісні «Пісні народжені війною», підкорили найвищу вершину Українських гір.

Про це у мережі повідомив військовий журналіст, полковник Тарас Грень.

До сходження на Говерлу допускались всі бажаючі незалежно від кількості поранень, які отримали захисники під час участі в АТО/ООС. Звичайно рух колони не був швидким.

Всі намагались допомогти один-одному. Хтось брав на себе наплічник свого побратима, хтось давав ковток води, а хтось знімав втому добрим жартом чи піснею. Таким чином всі сто відсотків воїнів успішно підкорили Говерлу. «Дах України» зустрів військових густими хмарами та поривчастим вітром, але складні погодні умови не зіпсували гарного настрою учасникам.

Своє сходження вони присвятили перемозі України над окупантами, та організатору фестивалю Олександру Саримсакову, який через контузію має крововилив у мозок і на даний час має частково діючу руку і ногу, через що він залишився у підніжжя гори. 

На вершині учасники сходження розгорнули символічні прапори своїх частин, які привезли з собою з фронту, та проспівали Гімн України. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.07.2019 16:36
загрузка...