Володимир Голубош: На Прикарпатті підвищився рівень розкриття злочинів


12 березня в Головному управління Національної поліції в області відбулася розширена нарада під головуванням начальника поліції Володимира Голубоша. На ній правоохоронці підсумували службову діяльність органів і підрозділів поліції Прикарпаття за 2 місяці 2019 року.

У роботі колегії взяли участь заступники начальника ГУНП, керівники структурних підрозділів апарату Головного управління, територіальних відділів і відділень поліції, інформує прес-служба поліції.

На засіданні Володимир Голубош вказав на пріоритетні напрямки у подальшій діяльності, акцентував увагу на необхідності вжиття нових підходів  у роботі.

За словами Володимира Голубоша, на Прикарпатті спостерігається тенденція до покращання рівня розкриття злочинів.

Заступники начальника ГУНП Ігор Мартищук та Олег Йосипів проаналізували діяльність підрозділів кримінальної поліції та превентивної діяльності, окремо зупинилися на недоліках та заходах з їх усунення.

Також на нараді розглянули питання щодо дотримання працівниками органів і підрозділів ГУНП антикорупційного законодавства, дисципліни, зокрема, законності під час приймання, реєстрації та розгляду заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Крім того, зосередили увагу на майбутніх виборах і готовності поліцейських Івано-Франківщини щодо забезпечення порядку під час них.