Як оптимізувати час на роботі: Прості лайфхаки

news-image: Як оптимізувати час на роботі: Прості лайфхаки
Відомий підприємець Томас Оппонг поділився легкими порадами, як підвищити свою продуктивність і позбутись неважливих завдань.

Ці лайфхаки дозволять звільнити до 20% робочого часу, пише Максимум.

Підприємець та блогер Томас Оппонг розповів, як правильно відрізняти завдання з високою та низькою цінністю, а також звільнити час на роботі та досягати успіхів.

Чоловік пояснює, що варто вміти не лише розрізняти вагомість цілей чи завдань, а й приділяти цьому достатньо уваги, щоб бути продуктивним. Перш за все, розставити пріоритети та не боятись відмовлятись від неважливого.

Відключіть зайві сповіщення. Вони є однією з найбільших перешкод на шляху до продуктивності, адже щодня на сповіщення витрачається чимало часу. А на повну концентрацію увагу потрібно принаймні 23 хвилини.

Вимкніть сповіщення з соцмереж - фото 306062
Перевіряйте пошту та мережі у певний час. Якщо ви намагаєтесь одразу відповідати на всі листи, то це не лише відволікає від роботи, а й забирає вдосталь часу. Якщо ваша професія не потребує максимальної оперативності, то варто виділити певний час для перевірки пошти.

Автоматизуйте завдання. Складайте графік з завданнями, які повторюються постійно, та спробуйте автоматизувати їх. Це додасть вільного часу.

Не концентруйтесь на маловажливих завданнях. Не виділяйте багато часу та енергії на цілі, які не є першоважливими.

Виділяйте час лише на важливі завдання - фото 306064
Захищайте своє робоче місце. Оцініть свій робочий день та оберіть найважливіші обов'язки та завдання. А решту справ, які лише створюють ілюзію зайнятості, але не приносять нічого цінного, варто виконувати після всіх ключових. Також не бійтесь відмовлятись від завдань, які не мають перспективи.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.02.2019 14:38