МОЗ просить перевести Івано-Франківську область у «червону» зону


Міністерство охорони здоров’я направило подання про розгляд Державною комісією ТЕБ та НС питання щодо встановлення червоного рівня епідемічної небезпеки в Івано-Франківській області.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, про що Укрінформу повідомили в МОЗ.

“Міністерство охорони здоров’я вже направило подання про розгляд на державній комісії ТЕБ та НС червоного рівня епідемічної небезпеки. Область вже перевищує три індикаторні показники, визначені в постанові про адаптивний карантин. Два з яких свідчать про зростання навантаження на медичну систему: рівень госпіталізацій та динаміка рівня госпіталізацій”, - сказав Ляшко.

Він пояснив, що встановлення червоного рівня епідемічної небезпеки передбачає роботу закладів громадського харчування тільки для вакцинованих або з результатами тесту, що зроблений за 72 години. Такі ж вимоги встановлюються і до роботи торгово-розважальних центрів, готелів, кінотеатрів та інших закладів культури, спортзалів, суб’єктів, що проводять торгівельне і побутове обслуговування, у тому числі ринків, планові заходи з госпіталізації.

“Прошу не ставитись легковажно до протиепідемічних обмежень. Адже цього разу хвиля захворюваності буде відрізнятись від попередніх. У першу чергу за кількістю виявлених випадків”, - наголосив міністр.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!