На Франківщині горіли будинки, господарські будівлі та сіно


За минулу добу, 20 січня рятувальники Прикарпаття ліквідували 7 пожеж. Про це повідомляє управління ДСНС в Івано-Франківській області.

20 січня о 09:55 в селі Дем'янів Івано-Франківського району виникла пожежа перекриття в приватному житловому будинку. На пожежі врятовано житловий будинок. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 10:30 в місті Болехів виникла пожежа тирси на ковші (трактора) фронтального погружчика, який знаходився на подвір'ї приватного господарства. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 12:43 в селі Крихівці Івано-Франківського району виникла пожежа на горищі в одноповерховому приватному житловому будинку. На пожежі врятовано житловий будинок. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 16:00 в селі Черніїв Івано-Франківського району виникла пожежа сухої трави окремими осередками на відкритій території. Вогнем знищено суху траву. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:00 в селі Спас Коломийського району виникла пожежа господарської будівлі в приватному господарстві. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:05 в смт. Делятин Надвірнянського району виникла пожежа копиці сіна на приватній присадибній ділянці. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:40 в селі Маркова Івано-Франківського району виникла пожежа одноповерхового дерев'яного житлового будинку в приватному господарстві. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!