На Прикарпатті негода залишила без світла десятки сіл


На території Івано-Франківщини панує сильний поривистий вітер. За даними синоптиків протягом доби 24 вересня очікуються пориви до 30 м/с.

Станом на 11:00 повністю без електропостачання залишаються 2 населених пункти області: с. Буковець на Верховинщині та с. Суботів неподалік Галича, інформує Бліц-Інфо з посиланням на Прикарпаттяобленерго.

Частково без електропостачання

Богородчанщина: Грабовець, Дзвиняч, Кривець, Кричка, Міжгір’я , Раковець, Солотвин,

Верховинщина: Ільці, Білоберізка, Бережниця, Буковець, Верхній Ясенів, Верховина, Голошина, Замагора, Зелене, Красноїлля, Кривопілля, Криворівня, Черетів, Яворів,

Галичанщина: Галич, Ганівці, Дорогів, Залуква, Колодіїв, Курипів, Острів, Перлівці,

Долинщина: Велика Тур'я, Вигода, Вишків, Гузіїв, Долина, Козаків, Лолин, Мала Тур’я, Новий Мізунь, Сенечів, Старий мізунь, Тяпче, Яворів.

Калущина: Верхня, Войнилів, Добровляни, Довпотів, Дорогів, Калуш, Копанки, Лука, Мостище.

Коломийщина: Мишин,П'ядики, Підгайчики,

Косівщина: Бабин, Баня-Березів, Брустурів, Великий Рожин, Вербовець, Вижній Березів, Город, Косів, Космач, Кути, Нижній Березів, Пістинь, Прокурава, Річка, Середній Березів, Смодна, Снідавка, Соколівка, Старі Кути, Старий Косів, Стопчатів, Текуче, Химчин, Шепіт, Яблунів, Яворів.

Тисмениччина: Березівка, Братківці, Лисець, Підлісся, Підлужжя, Тисменичани, Черніїв.

Надвірнянщина: Битків, Ланчин.

Рогатинщина:Вільхова, Васючин, Загір'я, Княгиничі, Межигаї, Явче.

Рожнятівщина: Ілемня, Гриньків, Закерничне, Князівське, Небилів, Підсухи, Перегінське, Рожнятів, Сваричів, Сливки, Спас, Суходіл, Ясень.

Снятинщина: Іллінці, Любківці, Орелець, Попельники, Стецева, Троїця, Тулова.

Яремчанщина: Білі Ослави, Ворохта, Делятин, Заріччя, Микуличин, Чорні Ослави, Чорний Потік, Яремче.

Найпоширенішими причинами аварійних ситуацій є обриви на лініях через падіння гілок та дерев на проводи ліній електропередачі, а також падіння опор.

На місцях аварій працюють бригади енергетиків, які роблять усе можливе, щоб світло повернулось у кожну домівку до кінця світлового дня, але вітер посилюється, що може ускладнити ліквідацію аварійних знеструмлень для бригад, а також спричинити нові аварійні ситуації. АТ «Прикарпаттяобленерго» просить з розумінням поставитись до вимкнень у зв’язку із складними погодними умовами. Оскільки вимкнення зачепили багато районів, телефонні лінії кол-центру компанії можуть бути перенавантажені. Дізнатись про стан вимкнення можна на офіційному сайті компанії https://oe.if.ua, вибравши свій регіон на карті вимкнень. Зберігайте спокій та бережіть себе! У негоду тримайтеся осторонь ліній електропередачі та підстанцій, у жодному разі не намагайтесь ліквідувати аварійну ситуацію самостійно! Це небезпечно для Вашого життя.

У випадку виявлення обірваного проводу, пошкодженої підстанції тощо – телефонуйте у кол-центр обленерго або у приватні повідомлення офіційної сторінки обленерго у Фейсбук.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!