«Ураган» завершує поразкою свій виступ в елітному раунді Ліги чемпіонів

Чемпіон України зазнав розгромної поразки від угорського «Халадаша» в останньому турі елітного раунду Ліги чемпіонів.

Другу зустріч поспіль «дракони» розпочали зі швидкого попущеного голу. Енріке влучним ударом вивів угорську команду вперед, пише futsal.com.ua.

Суперники досить багато фолили, і на 15-ій хвилині українська команда заробила дабл-пенальті. До м’яча підійшов Михайло Грицина, але переграти Дьімеші йому не вдалося. Втім, кіпер угорської команди порушив правила й молодший з братів Грицин отримав можливість перебити десятиметровий. Втім, переграти воротаря «Халадаша» з другої спробу йому також не вдалося.

На початку 20-ої хвилини вшосте сфолили івано-франківці. Дрот без проблем реалізував дабл-пенальті й подвоїв гандикап угорської команди.

Після перерви «ураганівці» знову пропустили досить швидкий гол від суперників. Після передачі Воша відзначився Хаймаші. В останній десятихвилинці Максим Павленко випустив п’ятого польового, однак, ключі від воріт суперника «дракони так і не знайшли.

Натомість, Резала скористався відсутністю кіпера в воротах української команди. Тож, івано-франківці поступаються в останній зустрічі елітного раунду з рахунком 0:4. Тож, «Ураган» завершує боротьбу у Лізі чемпіонів на останній сходинці групи D.

«Ураган» (Україна) – «Халадаш» (Угорщина) – 0:4 (0:2)
Голи: Енріке (3), Дрот (20 – з дабл-пен.), Хаймаші (25), Резала (36)
Попередження: Річард (15), Дрот (15), Вош (40)
Нереалізований дабл-пенальті: Мих. Грицина (15)

«Ураган»: Тарас Левандівський (Роман Колток (к), 21) – Микола Грицина, Віталій Радевич, Артем Фаренюк, Мар’ян Масевич – Руслан Шеремета, Даниіл Абакшин, Михайло Грицина, Назар Швед – Владислав Завертаний, Сергій Коваль, Роман Кордоба

«Халадаш»: Мате Дьімеші (Левенте Хомлок, 38) – Луїджі Лонго, Герго Шіпош, Енріке, Резала – Золтан Дрот (к), Мілан Хаймаші, Давид Річард, Адам Вош – Золтан Салмаш, Давід Ватаманюк-Барта, Антал Геренчер

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.