В Калуші встановлять камеру фіксації порушень Правил дорожнього руху. На черзі ще три


У Хотіні встановлять камеру фіксації порушень Правил дорожнього руху. На черзі — Голинь, Пійло і Боднарів

25 травня Калуська міська рада прийняла рішення «Про впровадження місцевої мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) для фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі на вулично-дорожній мережі Калуської міської територіальної громади».

Згідно з рішенням камеру фіксації порушень Правил дорожнього руху встановлять на автодорозі державного значення Стрий — Чернівці, на вул. Львівській у житловому масиві Хотінь міста Калуша. За рішенням, балансоутримувач приладів контролю — «Центр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України» має забезпечити їхню експлуатацію та технічне обслуговування приладів контролю фіксації та супутньої інфраструктури, інформують "Вікна".

Комунальному підприємству «Міськсвітло» доручили звернутися до ПАТ «Прикарпаттяобленерго» за технічними умовами щодо забезпечення безперебійним живленням та забезпеченням у підключенні приладів контролю до електричних мереж. Також комунальне підприємство має встановити опору та оплачувати витрати з електропостачання та дротового підключення до мереж передачі даних для приладів контролю — це буде місцевий внесок для фінансового забезпечення функціонування обладнання.

Також мають бути встановлені відповідні дорожні знаки.

Як ішлося на сесії, прилад фіксації встановлять на аварійно-небезпечній ділянці автодороги, де за 5 місяців проточного року зафіксовано 62 дорожньо-транспортні пригоди, в яких двоє людей загинули та 28 — травмувалися.

Камера фіксації порушень Правил дорожнього руху дозволить фіксувати такі порушення на усій ширині дороги в обох напрямках руху. Це високоточне і дороге обладнання – ціна становить близько 1 млн гривень. Запустити камеру планують вже з 1 червня. Очікуваний ефект — не лише забезпечення безпеки дорожнього руху, а й наповнення бюджету громади  штрафами від порушників: до міського бюджету находитиме 10% від таких штрафів.   

Калуська влада також ініціюватиме встановлення таких камер на інших аварійно небезпечних відтинках дороги Стрий — Чернівці в селах громади: у Голині, Пійлі і Боднарові.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!