Від початку війни на Прикарпатті народилося 2443 немовлят


Життя переможе: за 90 днів героїчного воєнного протистояння свідоцтва про народження у відділах ДРАЦС Південно-Західної юстиції отримали 8830 малят.

За період воєнного стану відділи ДРАЦС Південно-Західної юстиції вже видали 8830 свідоцтв про народження.

На Прикарпатті зареєстрували 2443 новонароджених, на Закарпатті – 2645, у Тернопільській області - 1761, на Буковині 1981 дитина отримала перший документ.

Отримати свідоцтво про народження дитини батьки можуть, звернувшись до відділу ДРАЦС, окрім того, послуга "єМалятко" знову доступна в "Дії".

Якщо у вас є медичний висновок про народження (МВН) – переходьте на портал "Дія" та заповнюйте заяву: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko

Які саме послуги доступні в "єМалятко":

замовлення свідоцтва про народження;

присвоєння дитині УНЗР;

присвоєння дитині РНОКПП (картка платника податків);

допомога при народженні;

допомога на дитину з багатодітної сім'ї;

грошова компенсація за пакунок малюка

внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів.

Крім медичного висновку про народження знадобиться ще електронний підпис одного або обох батьків. Також, якщо ви маєте медичний висновок про народження маляти (МВН) або ж медичне свідоцтво про народження форми 103/о чи довідку довільної форми, – зареєструвати дитину та отримати послугу "єМалятко" можете, звернувшись до відділів ДРАЦС.

Органи місцевого самоврядування мають право здійснювати реєстрацію народження за медичним свідоцтвом про народження форми 103/о та довідкою довільної форми. Послугу єМалятко органи місцевого самоврядування не оформлюють.

Нагадуємо, у період воєнного стану відділи державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західної юстиції працюють у звичному режимі за принципом екстериторіальності.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!