Які продукти мають бути вдома у кожної господині?


Щоб приготування страв було легким і не приносило зайвих проблем, у Вас вдома завжди мають бути необхідні продукти. Вони всі легко із собою поєднуються та швидко готуються.

Дуже зручно те, що все зі списку можна придбати на Центральному ринку. Він знаходиться у самісінькому серці Івано-Франківська по вулиці Дністровська, 5, йдеться на сайті Центрального ринку.

Що повинне бути в холодильнику та на полицях у кожної господині?

  • Якісне м’ясо можна придбати у новому корпусі Центрального ринку. Найзручніше мати кілька видів дома у заморозці, щоб потім не спішити в магазин, коли продукт випадково закінчиться.
  • Свіжі та заморожені фрукти, ягоди, зелень та овочі. Так Ви завжди зможете швиденько приготувати легкий салат, смузі або фруктовий пиріг.
  • Крупи, макарони та бобові (наприклад, сочевиця). На їхнє приготування потрібно витратити до пів години часу.
  • Консерви: тунець, оливки, в’ялені томати. Їх можна додати до макаронів або круп, і у вас вже готова повноцінна вечеря.
  • Горіхи та насіння можна додавати у каші або ж просто вживати як перекус.
  • Молочні продукти: творог, молоко, сир. Творог можна додавати як у сирники, так і їсти як окремий десерт (наприклад, з горіхами та варенням). На Центральному ринку можна придбати фермерські творог та молоко, а також різні гуцульські сири.
  • Спеції. У новому корпусі працює прилавок, де продається близько ста видів спецій. 

Якщо мати вдома всі продукти з цього переліку, у вас ніколи не виникне проблем з приготуванням їжі. До того ж набагато економніше закупитись за один раз. Не секрет, що коли ми ходимо по продуктових магазинах щодня, то постійно купуємо те, що нам не дуже потрібне.

Екологічно чисті, фермерські продукти завжди можна придбати на Центральному ринку!

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!