Реформа медзакладів, звіти та звернення: Сесія облради планує розглянути 90 питань

news-image: Реформа медзакладів, звіти та звернення: Сесія облради планує розглянути 90 питань
На чергове засідання 30-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, яке відбудеться 20 вересня 2019 року, винесено 90 питань. Такий проєкт порядку денного рекомендувала на розгляд депутатського корпусу президія обласної ради.

Свою роботу прикарпатські обранці розпочнуть із дострокового припинення повноважень свого колеги Олександра Матусевича у зв’язку з обранням його народним депутатом України. Водночас заслухають інформацію окружної виборчої комісії про реєстрацію депутата обласної ради, пише пресслужба облради.

Традиційно, заплановано обговорення звернень з актуальних суспільно-політичних питань до вищих органів державної влади. Зокрема, вони стосуватимуться врегулювання питання надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО при розробці відповідного закону України про статус ветеранів війни, накладення вето Президента України на законопроєкт “Про державне визначення і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України”, стану виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області, заборони іноземним фізичним та юридичним особам набувати у власність землі чи інші державні стратегічні ресурси України. Окрім цього, на розгляд депутатського корпусу запропоновано підтримати звернення депутатів Житомирської обласної ради щодо якості та доступності первинної медичної допомоги для сільського населення.

Відповідно до плану роботи обласної ради депутати заслухають інформацію про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року. Водночас прокурор області та начальник Головного управління Національної поліції області поінформують про діяльність відповідних органів за 6 місяців поточного року.

Разом з цим планується внести зміни до головного фінансового документу Прикарпаття та до шести регіональних програм. Також на виконання реформи охорони здоров’я депутатам запропоновано прийняти низку рішень про створення більше двадцяти комунальних некомерційних підприємств.

Серед іншого, до проєкту порядку денного включено низку кадрових питань і питань, які регулюють майнові та земельні відносини.

До теми: Прикарпатські депутати гаряче дискутували через брак коштів на зарплати медикам

Один із прикарпатських депутатів складає повноваження

"Рогатинпісок" хоче через суд змусити облраду видати дозвіл на видобуток


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.09.2019 21:42
загрузка...