Ремонт доріг, допомога учасникам АТО та туризм: Очільник Прикарпаття звітує за рік роботи

news-image: Ремонт доріг, допомога учасникам АТО та туризм: Очільник Прикарпаття звітує за рік роботи
Сьогодні, 3 березня голова ОДА Олег Гончарук прозвітував перед громадськістю за рік роботи.

Розпочався звіт з хвилини мовчання за загиблими на Львівщині шахтярями. Опісля очільник Прикарпаття Олег Гончарук акцентував увагу на найважливіших аспектах роботи в минулому році. Зокрема, перш за все, звернув увагу присутніх на ремонт доріг.

«Ми першочергово звернули увагу на ремонт доріг, які з’єднують нас з іншими областями, адже це сприяє розвитку економіки. Загалом, за рік на ремонт доріг витратили 1 млрд. 200 млн.грн. Також ми перші провели конкурсні торги на ремонт доріг з умовою гарантії 10 років. Тож після зими фірми самі взялися виправляти недоліки без нагадування», - каже Гончарук.

Також голова адміністрації зауважив, що ремонт доріг позитивно позначився на збільшенню кількості туристів.

«У 2016 році Прикарпаття відвідало понад 2 мільйони туристів. Туристична галузь активно розвивається. Започатковані та проводяться міжнародні фестивалі, які сприяють популяризації Прикарпаття серед туристів. Про Франківськ уже говорять на рівні послів. Зокрема, 5-7 травня понад 40 послів приїдуть до Франківська», - запевняє висопосадовець.

Олег Гончарук звернув увагу на те, що у 2016 році вдалося ввести в експлуатацію лікарню в Галичі та поліклініку в Коломиї. Окрім того, завдяки наполегливій позиції громадськості, в Княжолуці здали в експлуатацію першу чергу школи.

«У нас відкрито три опорні школи та закуплено 238 компютерів і 61 комплект шкільних меблів. Також вдалося придбати житло для 16 сиріт», - каже очільник ОДА.

За словами Гончарука, на охорону здоров’я було направлено понад 70 млн. для оновлення медичного обладнання. Також завдяки спільній позиції громадськості, депутатів та керівництва області на Прикарпатті планують утворити п’ять госпітальних округів замість трьох.

Окремо посадовець акцентував увагу на соцзахисті учасників АТО. 

«22 сім’ї ветеранів АТО отримали кошти на придбання житла, ще двом воїнам придбали житло.  Також 727 учасників АТО отримали фінансову допомогу на 6 млн. 400 тис. грн. Ще 804 воїни отримали землю», - прозвітував голова ОДА.

На завершення звіту Олег Гончарук зауважив, що минулого року в області зроблено чимало, проте цьогоріч треба зробити ще більше. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.03.2017 10:45