В Одеському онкодиспансері знайшли приховану камеру в кабінеті УЗД: відео викладали на порносайт


Пацієнток знімали під час проходження процедури УЗД.

У кабінеті лікаря Одеського обласного онкологічного диспансеру виявили приховану камеру, якою тривалий час знімали проведення УЗД пацієнткам та продавали ролики на порносайтах, повідомляє ТСН.

Про це свідчать матеріали справи з Єдиного судового реєстру.

"Невідома особа опублікувала збірник відеозаписів порнографічного характеру з камери відеоспостереження, яка встановлена в Одеському обласному онкологічному диспансері, в кабінеті лікаря, який проводить процедури УЗД у гінекологічному відділенні. В зазначених відеоматеріалах перебувають записи від початку 2018 року до квітня 2019-го", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, пацієнтів не повідомляли про наявність камери відеоспостереження та про здійснення відеофіксації проходження процедури.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та провели санкціонований обшук у приміщенні онкодиспансеру, під час якого вилучили камеру відеоспостереження, системний блок комп’ютера, роутер. 

Окрім цього обшукали автомобіль Mazda 3, яким користується лікар. У машині знайшли та вилучили флеш-накопичувач.

Так само слідчі обшукали автомобіль Peugeot і квартиру співробітника компанії Інтернет-провайдера ТОВ "Лекол", що здійснює адміністрування, налаштування Інтернету та інших телекомунікаційних послуг на території онкодиспансеру, вилучивши оргтехніку і накопичувачі інформації. 

Суд наклав арешт на вилучене майно.