16-річному сироті з Калуша придбали квартиру у Франківську

news-image: 16-річному сироті з Калуша придбали квартиру у Франківську
Минулого тижня, коштом субвенції з місцевого державного бюджету місто придбало квартиру для дитини-сироти. Ключі від квартири начальник служби у справах дітей міської ради Леся Дзундза передала 16-річному Андрію.

Про це повідомляє Калуська міська рада.

Однокімнатна квартира знаходиться в м. Івано-Франківськ на вулиці Бельведерська, загальною площею 33,59 кв. м. (житлова площа 17, 54 кв.м.)  відповідає санітарним нормам та придатна для проживання.  

Вартість житла – 327 320 грн., з них 11 320,00 грн. - це оплата усіх витрат, пов’язаних з нотаріальним посвідченням цього договору, оформленням права власності на квартиру та сплатою передбачених законодавством податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Н

На даний час Андрій є студентом Державного навчального закладу «Войнилівський професійний ліцей». У новому помешканні  він буде проживати із своєю сестрою-піклувальником.

Нагадаємо, що минулого року, за рахунок державної субвенції було придбано 3 соціальні квартири у м. Калуші для 4-х дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.11.2018 20:14