Двоє прикарпатців змагатимуться за право представити Україну на конкурсі в Сан-Ремо


Днями в Києві проходив кастинг відбору учасників у фінал Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який проводиться уже вдруге.

Цей конкурс дуже масштабний, адже на ньому відбирають не більше, ніж по одному учаснику-фіналісту від кожної області країни. Другий рік поспіль Прикарпаття представлятимуть вихованці Продюсерського центру «Star Team» – дует «Гламурчик» (Василь Сіреджук і Софія Федорів).

«Наші юні таланти вразили суддів безпосередністю і оригінальним виконанням пісні «Гуцулка Ксеня», яка нещодавно отримала величезну кількість переглядів в інтернеті. «Яскраві діти України» – дуже престижний конкурс, фінал якого відбуватиметься в Палаці «Україна», на це дійство буде запрошено багато відомих артистів. Тому 29 березня ми у прямому ефірі зможемо вболівати за наших маленьких прикарпатців. Переможець конкурсу буде представляти Україну на конкурсі SANREMOJUNIOR-2019 в Італії, який за масштабом  прирівнюється до Дитячого Євробачення», – розповіла керівник ПЦ «Star Team» Ірина Батюк.