На Франківщині завершилось будівництво сонячної електростанції


Державна архітектурно-будівельна інспекція зареєстровала у листопаді сертифікат на прийняття в експлуатацію сонячної електростанції.

Мова йде про сонячну електростанцію в урочищі Фальчі, села Черніїв Тисменицького району, Івано-Франківської області, пише Побудовано.

Замовником робіт виступає ТОВ «Геліос Групп «Черніїв-1», підрядником - ТОВ «Солартек УА». Відзначимо, що дозвіл на початок будівництва замовник отримав минулого місяця.

Нагадаємо, днями ДАБІ зареєструвала дозвіл на будівництво сонячної електростанції у селі Королівка, Коломийського району Івано-Франківської області.

Замовником робіт зазначено товариство з обмеженою відповідальністю «Сонячна брама», підрядником – ТОВ «Солар Стальконструкція».

На сайті «UA MAP», ресурсі, що акумулює інформацію про проекти відновлюваної енергетики вказано, що на Коломийщині планується будівництво сонячної фотовольтаїчної електростанції потужністю 3 МВт. Площа земельної ділянки, на якій реалізовуватиметься проект складає 5,8 га.

Також зазначено, що вкладаючи у будівництво електростанції 2 460 000 Євро інвестор може очікувати на окупність проекту за 5 років 4 місяці, із річним прибутком 465 930 Євро.

За даними аналітичної системи Youcontrol, замовник будівництва ТОВ «Сонячна брама» зареєстроване понад 5 років тому у місті Львові. Основний виді діяльності - виробництво електроенергії.

Керівником фірми значиться Катерина Книжицька. Засновниками фірми є Андрій Гаврилів, Наталія Кулик та Оксана Вервега. Остання являється дружиною депутата Львівської обласної ради від «Самопомочі», Тараса Вереги. Сам депутат родом із Коломиї та є членом ради директорів компанії «SoftServe».