На Львівщині з отруєнням госпіталізували майже 60 нацгвардійців


Масове отруєння нацгвардійців сталося в одній із військових частин на Львівщині.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба Західного територіального управління Нацгвардії України, пише Вголос.

“Звертатись до медпункту військової частини із скаргами на розлад травлення нацгвардійці почали ще 29 квітня. Тоді до військового госпіталю у райцентр Золочів для забезпечення своєчасного і повноцінного лікування було відправлено 27 осіб. Наступного дня для локалізації можливої інфекції в госпіталь було відправлено ще 30 військовослужбовців”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у прес-службі, напередодні усі хворі перебували на службі з охорони громадського порядку у Львові. До деяких із них приїжджали родичі.

Наголошується, що всі продукти харчування, що надходять на забезпечення військової частини, проходять вхідний контроль та їх якість підтверджується супровідними документами. У військовій їдальні харчується понад 300 чоловік, тому говорити про те, що військовослужбовці спожили неякісні продукти харчування у їдальні, немає підстав.

Відразу в їдальні військової частини були відібрані проби харчових продуктів, готової їжі, змиви та інше. Результати будуть відомі найближчим часом.

Всім військовослужбовцям, у яких виявлено ознаки розладу травлення, було надано всю необхідну медичну допомогу. На сьогодні їх стан здоров’я задовільний.

Як повідомила речниця військової прокуратури Львівського гарнізону Юлія Галущак, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 425 – недбале ставлення до військової служби. Розслідування триває.