На Снятинщині відкрили пам’ятник героям Революції Гідності та захисникам України

news-image: На Снятинщині відкрили пам’ятник героям Революції Гідності та захисникам України
Минулої неділі у селі Попельники Снятинського району відкрили та освятили пам’ятник героям Революції Гідності та захисникам України на Донбасі.

У заході взяли участь духовенство краю на чолі з Митрополитом Івано-Франківським і Галицьким УПЦ КП, владикою Іоасафом та деканом Снятинським УПЦ КП Михайлом Марусяком, учасники Євромайдану, учасники бойових дій на Сході України, громадськість та гості села, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Новий пам’ятник – це скульптурна тріада із трьох стел: у центрі зображення хреста із написом «Україна понад усе!», по обидва боки якого – стели із зображенням буремних подій Революції Гідності та військових дій на Сході. Підсилюють картину на граніті слова національного гасла «Слава Україні! Героям Слава!».

Що цікаво, автором ідеї цього пам’ятника є учениця 7 класу Попельниківської ЗОШ Адріана Сеник. Сільська рада села Попельник запропонувала організувати творчий конкурс серед школяпів на кращий ескіз майбутнього пам’ятника. В даному конкурсі переможцем стала Адріана. Творчу ідею школярки втілили скульптор Михайло Гумен та майстер Віктор Бойко. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.11.2018 06:15