Найкращі тхеквондисти змагалися у Франківську

news-image: Найкращі тхеквондисти змагалися у Франківську
В Івано-Франківську завершився дводенний марафон з Таеквон-До І.Т.Ф., який проходив 19-20 жовтня під назвою «Open cup of Ivano-Frankivsk city 2019».

Загалом у міжнародних змаганнях взяли участь близько 250 учасників з 4 регіонів України та збірна команда Молдови. Місцевій команді "Danyshchuk team" вдалось вибороти перше загальнокомандне місце (франківці здобули 24 золоті нагороди). Боротьба тривала до останньої хвилини, у якій команда клубу «Тонг-Іл» з Дніпра завоювала друге місце з результатом 23 золоті нагороди. Замкнула трійку призерів команда з Молдови з 17 золотими трофеями.

Дані змагання під патронатом міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа були головною подією обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Теквон-до І.Т.Ф. у 2019 році. У перший день змагались діти віком від 6 до 13 років, у другий день - юніори, дорослі та ветерани. «Щиро дякую всім колегам по Таеквон-До: Президенту всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Моргошії Онісе, Головному тренеру клубу "Тонг-Іл" Шумову Артему, Голові Київського осередку ВАСТ Огньову Юрію Юрійовичу, та нашим гостям з-за кордону, зокрема, Президенту федерації Таеквон-До І.Т.Ф. Молдови Спетару Юріє за те, що відвідали наш турнір», - підсумовує результати голова оргкомітету змагань Андрій Данищук.

Родзинкою міжнародного турніру став Гала-вечір, який 19 жовтня вдало поєднав і фінальні спортивні поєдинки (фінал із формальних вправ туль серед володарів чорних поясів 1 дану та командний спаринг-мацогі між командами України та Молдови), і вітальні слова поважних гостей, і колоритні виступи артистів. Для усіх без винятку присутніх відкриттям стала міфо денс опера «ОЛЕ» Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». Таким чином учасники дійства відчули бойовий дух Гуцульщини, красу якої не переповісти словами. Однак глядачі побачили її у барвистій ноші гуцулів, у гуцульській силі духу, буйності і веселості опришків, у побуті і звичаях гуцулів, в їхніх обрядах, переказах і співанках. «З гордістю можу сказати, що нам вдалось з цього турніру зробити справжнє свято Таеквон-До, - продовжує голова оргкомітету Андрій Данищук, - адже те дійство, яке відбувалось під час Гала-вечору, надовго закарбується в пам`яті всіх учасників. Багато людей плідно працювали, старалась, щоб змагання пройшли на найвищому рівні».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.10.2019 19:29
загрузка...