Оглядовий майданчик та гармати: У прикарпатському селі освятили Хресну дорогу

news-image: Оглядовий майданчик та гармати: У прикарпатському селі освятили Хресну дорогу
19 серпня у селі Новий Мартинів, Галицького району відбулося освячення Хресної дороги та історично-релігійного центру "Гора на Дністрі".

Про це у спільноті Івано-Франківськ екскурсовод гід турист повідомив Андрій Костишин, інформує Бліц-Інфо.

"Поєднання світської історії маленького села (всього 370 мешканців) через інформаційні стенди, символічні гармати та окопи (колись тут стояла фортеця, а в часи двох світових воєн велися активні бойові дії) з скульптурами Нового та Старого Заповітів та ще й в додаток оглядовий майданчик",- йдеться в дописі.

До того ж, ввечері ще все буде підсвічуватися.

Андрій Костишин приємно здивований не тільки наявністю безкоштовного інтернету тут, а взагалі цим місцем. Ще екскурсовод наголошує, що Дністер тут дуже красивий.

"Про це село чув не багато, ніяких визначних давніх місць тут немає. Врешті, є те, що має бути - до цього центру через село ПРОКЛАДЕНА НОВА АСФАЛЬТОВАНА ДОРОГА!!!! Тобто правильний підхід, є цікаве місце - робиться інфраструктура доріг, як хтось сьогодні сказав - це не буде місце масового туристичного буму. Але це буде місце усамітнення, молитви, а від себе додам - комфорту",- зауважує чоловік.

До теми: У прикарпатському селі будували Хресну дорогу, а виявили людські останки

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.08.2018 22:01