Прикарпатські пенсійники розпочали оцифрувавати пенсійні справи


В Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій.

Головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи. А для спрощення контакту «Пенсійний фонд-громадянин» розроблений мобільний додаток «Е-пенсія», який дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв.

Крім того, впроваджуються технології оцифрування пенсійних справ (ретроконверсія), та розгортання для цього процесу відповідної технічної бази.

Так, у вересні поточного року, з метою оцифрування пенсійних справ справ   жителів Івано – Франківщини  запрацював новостворений відділ з ретроконверсії       у головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області, перед яким поставлено надважливе завдання – переведення близько 350 тисяч пенсійних справ в електронний формат.

Процес оцифрування пенсійних справ складається з трьох етапів:

  • сканування всіх документів,
  • кадрування зображення;
  • та документування пенсійних справ.

Збереження всіх даних забезпечено Пенсійним фондом України на центральному сервері, доступ до якого захищено належним чином.

Запровадження електронних пенсійних справ дозволить:

  • забезпечити пенсіонерам доступ до матеріалів своєї пенсійної справи з будь –якого місця;
  •  створити можливість для надання послуг незалежно від місця проживання;
  •  використати вивільнені приміщення органів Пенсійного фонду України;
  •  забезпечити наскрізний автоматизований контроль актуальності та достовірності документів.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!