Прикарпатські поліцейські перевірили, як живуть діти у проблемних сім’ях

news-image: Прикарпатські поліцейські перевірили, як живуть діти у проблемних сім’ях
У віторок, 20 листопада, старший інспектор ювенальної превенції Тисменицького ВП разом з працівниками служби у справах дітей районної держадміністрації та представниками місцевої влади відвідали родини, які перебувають у складних життєвих обставинах та в яких виховуються неповнолітні діти.

На жаль, перевірка умов проживання деяких сімей з цієї категорії засвідчила, що про благополуччя дітей у них не йдеться. Приміром, в одній з таких родин поліцейські застали двох малолітніх діток у занедбаному помешканні голодними та брудними. Щодо їх 30-річної матері за неналежне виконання батьківських обов’язків було складено адміністративний протокол за ст.184 КУпАП, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

В іншому будинку, де мешкає сім’я з трьома малюками, ситуація дещо краща:є  їжа для дітей, в кімнатах прибрано, проте доволі прохолодно. З цього приводу матері наголосили на необхідність забезпечити належні побутові умови для діток  та нагадали про відповідальність за нехтування батьківськими обов’язками.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2018 13:10