Рибпатруль оштрафував трьох прикарпатців за незаконний вилов риби

news-image: Рибпатруль оштрафував трьох прикарпатців за незаконний вилов риби
17-18 жовтня проводився спільний рибоохоронний рейд рибпатрульних та єгерів ДП "Болехівський лісгосп".

Рибоохоронна робота проводилась на гірських річках: Свіча, Сукель, Лужанка (Лужниця). Учасниками рейду було пройдено пішки не один десяток кілометрів звивистими стежками., пише Бліц-Інфо.

В результаті - три складених адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП, накладено 374 грн. штрафів та нараховано 680 грн. збитків. Всі три випадки порушення правил рибальства було виявлено на ділянках річок, де рибальство заборонено протягом усього року.

17 жовтня о 14 год. виявлено мешканця Калуша на р. Свіча біля с. Шевченкове Долинського району, який ловив вудкою рибу. Попадалась і форель. Але цей рибалка не мав наміру забезпечити собі добрий улов, - всю спійману рибу він відпускав, задовольняючи лише свій спортивний інтерес. Проте порушував вимоги правил рибальства: ловив рибу на такому місці, де це забороняється. Незаконні дії рибалки "оцінено" штрафом в розмірі 170 грн.

Того ж дня о 17 год. було затримано місцевого мешканця, який ловив спінінгом рибу на р. Сукіль біля с. Козаківка на території Болехівської міськради. В улові вже була одна ікряна форель, за яку рибалці нараховано збитки в розмірі 340 грн. За порушення правил рибальства чоловіка оштрафовано на 102 грн. Загалом за незаконну риболовлю він повинен буде сплатити 442 грн.

Третій випадок незаконного вилову форелі був виявлений 18 жовтня о 12 год. на р. Лужанка (Лужниця) біля с. Слобода-Болехівська Долинського району. Там місцевий мешканець спінінгом ловив рибу та спіймав одну форель. Ця рибина дала підстави держрибінспектору нарахувати порушнику збитки в сумі 340 грн. На чоловіка накладено штраф в розмірі 102 грн. Отже, цей чоловік також повинен буде сплатити 442 грн. за свою риболовлю.

З усіма рибалками рибпатрульні провели роз'яснювальні бесіди стосовно вимог правил рибальства. А для детальнішого ознайомлення з Правилами любителі риболовлі отримали Довідники рибалки, надруковані Держрибагентством.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.10.2018 22:32