Ще один спортмайданчик відкрили в Івано-Франківську

news-image: Ще один спортмайданчик відкрили в Івано-Франківську
Сьогодні, 30 листопада відкрили нове спортивне поле зі штучним покриттям у школі №28, що на вулиці Чорновола.

Про це йдеться на офіційному сайті голови міста Руслана Марцінківа, пише Бліц-Інфо.

За словами депутата міської ради від цього округу Андрія Грималюка, такий майданчик був тут справді необхідним.

«Мало хто знає, але саме позаду цієї школа ще 10 років тому встановили перший в нашому місті майданчик зі штучним покриттям. Але тоді його швидко знищили, адже гравці з усього міста їздили сюди. Та зараз все змінилося, місто розвивається. Тепер таких сучасних майданчиків є багато й дуже приємно, що один з них біля 28 школи», – розповів депутат.

На облаштування майданчика місто отримало державну субвенцію, також додали кошти з міського бюджету й спільними зусиллями завершили роботи.

«Цей майданчик – один з тих вдалих прикладів співфінансування з міського та державного бюджетів. Я вважаю, це правильно – розвиток таких майданчиків. Адже спорт – один з наших пріоритетів», – зауважив депутат міської ради Степан Руднян.

Міський голова Руслан Марцінків розповів, що це вже 9 спортивний майданчик,  який відкрили в місті цього року.

«Я переконаний, що кожна школа в Івано-Франківську повинна мати спортивний майданчик: для футболу, волейболу та баскетболу. Тут ми облаштували штучне поле для гри у футбол. Адже в школі сильна жіноча команда з футболу. В перспективі такий сучасний спортивний майданчик матиме кожна школа міста», – підсумував Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.11.2018 18:46