Ще один суд під надійною охороною ССО

news-image: Ще один суд під надійною охороною ССО
В середу, 11 грудня, Територіальним управлінням Служби судової охорони в Івано-Франківській області взято під цілковиту охорону Галицький районний суд.

Це перша судова установа поза межами Івано-Франківська, що перейшла під відповідальність управління Служби, повідомляє пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області.

Під час урочистостей очільник Територіального управління Прикарпаття, полковник Андрій Маланій провів для співробітників, які заступали на чергування, інструктаж щодо особливостей забезпечення охорони приміщень цієї судової установи та побажав їм успіхів у службі.

«Я і працівники нашого суду раді, що ми тепер під охороною Служби судової охорони. Наш колектив впевнений в тому, що тепер ми перебуваємо в повній безпеці. З нашого боку обіцяємо забезпечити всі умови для несення вашої важливої служби та тісно співпрацювати, адже Служба судової охорони є невіддільною частиною судової влади України», - зазначила голова Галицького суду Ірина Юсип.

Слід зазначити, що на Прикарпатті вже вісім судових установ перейшли під охорону Служби судової охорони. Також службовці не порушили доброї традиції Служби судової охорони: у день прийняття суду під охорону привітати жінок квітами


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.12.2019 14:05
загрузка...