Що робити прикарпатцям, якщо вони пошкодили або розбили товар в магазині

news-image: Що робити прикарпатцям, якщо вони пошкодили або розбили товар в магазині
Покупець не зобов’язаний платити за пошкоджений у магазині товар, якщо ще не розплатився за нього.

Про це нагадує начальник головного територіального управління юстиції Микола Станіщук, пише Бліц-Інфо.

«Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобов’язують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, я хочу зазначити, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину»,  – зазначає посадовець.

За його словами, якщо адміністрація або охорона магазину наполягає на оплаті пошкодженого товару потрібно вимагати скласти акт про нанесення шкоди та надати факти, які доводять вашу вину.

«Якщо адміністрація/охорона магазину не випускає вас з приміщення – посилайтесь на Закон України “Про захист прав споживачів”, яким забороняється вимога оплати продукції без згоди споживача», - каже Станіщук.

Посадовець зауважує, що якщо після усіх аргументів вас примушують платити за розбитий або пошкоджений товар та відмовляються скласти акт порушення на місці потрібно викликати поліцію.

«Важливо знати, що вина покупця та обов’язок заплатити за знищений чи пошкоджений товар встановлюється судом. На місці нічого не оплачується тільки фіксується»,- пояснює очільник обласного управління юстиції.

Куди звернутися за допомогою?

- Цілодобова гаряча лінія Держпродспоживслужби: 044 364 77 80
- Адреси (телефони) територіальних органів Держпродспоживслужби

- Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.04.2019 13:29