"Соколи" Прикарпаття провели масштабні навчальні польоти

news-image: "Соколи" Прикарпаття провели масштабні навчальні польоти
Повітряні бої у хмарах, польоти на малій висоті та під шторкою з великими кутами крену. На Прикарпатті відбулась потужна льотна зміна із відпрацюванням складних вправ з курсу бойової підготовки винищувальної авіації.

Три десятки літаковильотів, вісім годин у небі – такий підсумок льотної зміни в Івано-Франківській бригаді тактичної авіації повітряного командування «Захід». Про це йдеться на сторінці повітряного командування "Захід".

У простих та складних метеорологічних умовах пілоти виконували завдання з курсу бойової підготовки авіації на винищувачах МіГ-29 та «спарках» МіГ-29УБ.

"Наразі аналізуємо льотну зміну та підбиваємо підсумки польотів, – говорить командир бригади полковник Євгеній Каржау. – Відновили навички з техніки пілотування, навігації та бойового застосування, зокрема виконували польоти на малій висоті у зону, по маршруту, та під шторкою з великими кутами крену та тангажу. Також відпрацювали повітряні бої у хмарах. Кожна льотна зміна для авіаційної бригади – це не лише удосконалення бойової майстерності пілотів, це й підвищення фахового рівня спеціалістів інженерно-технічного складу, групи керівництва польотів та підрозділів наземного забезпечення".

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.02.2019 20:10