Сотня митців з усієї країни у Франківську розроблятимуть міжрегіональні культурні проекти


27 та 28 листопада у Франківську проходитиме заключний етап Школи культурного менеджменту та креативних індустрій.

Протягом листопада 250 митців та культурних менеджерів пройшли навчання з культурного менеджменту в п'яти українських містах. А саме у Харкові, Кам'янець-Подільському, Слов'янську, Харкові та Вінниці. На першому етапі Школи учасники та учасниці обговорили нову роль культури і креативу. А ще дізнались як залучати кошти на мистецькі проекти, де шукати команду та як привернути увагу ЗМІ.

Тепер 100 найактивніших випускників та випускниць Школи культурного менеджменту зустрінуться у Франківську щоб розробити міжрегіональні культурні проекти. Вони також пройдуть юридичну підготовку: навчаться захищати право інтелектуальної власності та дослідять особливості оподаткування у сфері культурних та креативних індустрій. Але основна ціль, за словами тренера Школи Ярослава Мінкіна, допомогти митцям так культурним менеджерам збудувати стійке партнерство.

“Найбільша проблема в українському культурному менеджменті – це розєднаність, – говорить Мінкін. – В Україні не вміють дружити, а особливо не вміють будувати партнерства. Тому тут досі не створюються дієві об’єднання митців і культурних менеджерів. Було кілька спроб, але більшість досі не готова. І ця атомізація сектору – характерна риса, яка дуже нас гальмує”.

Програма школи передбачає 2 дні навчань та одну нетворкінгову вечірку з місцевими митцями та активістами. Вечірка відбудеться о 20:00 в Парасольковому цеху (Академіка Сахарова, 23).

Читайте нас у FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!