Сто українських митців приїхали до Франківська, щоб знайти партнерів

news-image: Сто українських митців приїхали до Франківська, щоб знайти партнерів
Протягом останніх двох днів в Івано-Франківську проходила зустріч випускників та випускниць Школи культурного менеджменту. Близько ста українських митців приїхали до Франківська, щоб познайомитись між собою та укласти партнерства.

27-28 листопада в Івано-Франківську проходила фінальна зустріч випускників та
випускниць Школи культурного менеджменту та креативних індустрій. У ній взяли участь художники, фотографи, дизайнери, перформери та працівники культури із близько 20 областей України.

Упродовж листопада кожен з них пройшов чотириденний тренінг із менеджменту
культури в одному з п'яти українських міст — Харкові, Кам'янці-Подільському,
Слов'янську, Вінниці чи Полтаві. Вони дізнались, де шукати кошти на втілення творчих
ідей і розробили власні мистецькі проєкти. До Франківська ж приїхали, щоб створити міжрегіональні партнерства й таким чином підсилити свої проєктні команди.

Співорганізатор зустрічі, тренер Школи культурного менеджменту Ярослав Мінкін розповідає:

“Це глобальний нетворкінг для ста митців та менеджерів культури. Ці люди приїхали з більшості областей України сюди щоб розробити проєкти національної співпраці. У такий спосіб ми “зшиваємо” Україну з різних боків”.

Зустріч передбачала 2 дні навчань із проєктного менеджменту, фандрайзингу, авторського права. Також, наприкінці першого дня у Парасольковому цеху організували нетворкінгову вечірку для випускників Школи та місцевої творчої молоді.

Випускниця Школи, перформерка Таїсія Мельник ділиться враженнями:

“Це неймовірно цікава спільнота людей із різних міст та містечок. Так як я з Києва, мені було дуже цікаво дізнатись про ті болі і потреби, які є в регіонах. Це мені дало багато ідей та енергії, з чим працювати у Києві”.

Школу культурного менеджменту та креативних індустрій реалізують громадська організація “Європейський клуб” у партнерстві з Молодіжною організацією “СТАН”, громадською організацією “Культурний діалог” та Асоціацією “Культура і креативність” за підтримки Українського культурного фонду”.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.11.2019 21:21
загрузка...