У Карпатах на висоті 1500 зіграли гуцульське весілля

news-image: У Карпатах на висоті 1500 зіграли гуцульське весілля
Шлюб взяли чернівецький альпініст Олександр Паламарюк разом із нареченою Ольгою.

10-11 серпня у Буковинських Карпатах відбувся Pamir Fest. Його провели на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір» (гора Томнатик, село Шепіт Путильського району). На всіх охочих чекали наметове містечко, музика, смачна кулеша та неймовірна атмосфера, пише Шпальта.

Розпочали фестиваль із весільної церемонії на висоті 1565 метрів над рівнем моря. Шлюб на Томнатику взяли чернівецький альпініст Олександр Паламарюк разом із нареченою Ольгою. Весілля святкували за гуцульськими традиціями – з троїстими музиками, стравами буковинської кухні та запальними танцями. Разом із молодятами свято розділили близько пів сотні гостей.

«Це була ідея чоловіка, він сказав, що не може відсвяткувати своє весілля нижче, ніж на такій висоті. Тут є своя атмосфера, своя сила, могутність гір. Відповідно і я асоціюю свого чоловіка з могутньою скелею, а себе – з гірською квіткою едельвейсом», – розповіла «Шпальті» Ольга Паламарюк.

Олександр Паламарюк – професійний альпініст із Чернівців, який має титул «Сніжний Барс». Цю нагороду отримують ті, хто здійснив сходження на п’ять гір-семитисячників Паміру і Тянь-Шаня.

Фото Ірини Болести


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.08.2019 19:23
загрузка...