У Коломиї відкрили виставку про УПА під відкритим небом

news-image: У Коломиї відкрили виставку про УПА під відкритим небом
У Коломиї відкрили виставку «Сила волі», присвячену 71-річниці створення УПА. Ініціаторами відкриття експозиції виступила ГО «Зарваницька ініціатива» спільно з депутатом міськради Любомиром Глушковим та депутатом обласної ради, лауреатом Шевченківської премії Михайлом Андрусяком.

Експозицію «Сила волі» відкрили посеред площі Шевченка, пише ДК.

Організатори кажуть, що таким чином хочуть залучити всіх перехожих до вивчення історії України. Коломияни мають змогу дізнатися про провідників визвольного руху, не відвідуючи при цьому музей. Любомир Глушков наголошує, що відкриття таких виставок необхідне, особливо у час, коли влада викреслює героїчні сторінки з історії України.

«Кожен перехожий може почерпнути важливі факти з історії національно-визвольного руху прямо посеред площі, – зазначає Л. Глушков. – Зараз ведемо перемовини з музеєм «Тюрма на Лонцького», який, власне, й надав нам матеріали для цієї виставки, про триваліше перебування експозиції в Коломиї. Хочемо, щоб ще школярі ознайомилися з цими матеріалами».

Зі стендів коломияни можуть дізнатися про таких провідників УПА, як Степан Бандера, Євген Коновалець, Роман Шухевич та Василь Кук.

Опісля виставка «Сила волі» помандрує іншими містами України.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.10.2013 07:59
загрузка...